.

.

Орел Т8610 ИСТУРИ БАЗЕН 20 ГАЛ.

Орел Т8610 ИСТУРИ БАЗЕН 20 ГАЛ.

DEN 1416.00
Залиха
Достапно за нарачка

Орел 20 Галон Истури Базен, Жолта, Т8610 Орел Истури Задржување Базен нуди одлични Орел 20 Галон Истури Базен, Жолта, Т8610 Базенот За Задржување Орел Истури нуди одлична отпорност на најширокиот спектар на хемикалии, киселини, горива и други опасни материјали. Овој дизајн со мала тежина е издржлив и лесно се вклопува во комплетите за одговор на истурање. Детали за производот Количина На Пакет 1 Опис Spill NEST ® Гаранција За Базен 1 Год Материјал Пвц Обложена Ткаенина Капацитет 20 Gal Боја Семејство Жолти Тежини И Димензии ширина 36 Во Висина 13 Во Должина 36 стапки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат