.

.

Мемфис Аудио МЈМЕЧЕВ8Д1 Двојна 8 Сабвуфер Натоварен Комплет, 1 Ом, Компатибилен со 2007+ Chevrolet &засилувач; Gmc Екипажот Кабини

Мемфис Аудио МЈМЕЧЕВ8Д1 Двојна 8 Сабвуфер Натоварен Комплет, 1 Ом, Компатибилен со 2007+ Chevrolet &засилувач; Gmc Екипажот Кабини

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Вклучува 2 Мојо мини 8" Сабвуфери Дизајниран специјално за да одговара на нула прилагодување. Странично пренесено куќиште. Мемфис брендирани издржливи Постелнина Заврши. Заштитни високи екскурзиски скари. Тежина на предметот : 50,0 фунти. Тип на извор на енергија : Кабелски Електричен. Вклучува 2 Мојо мини 8" Сабвуфери. Дизајниран специјално за да одговара на нула прилагодување. Странично пренесено куќиште. Мемфис брендирани издржливи Постелнина Заврши. Заштитни високи екскурзиски скари. Тежина на предметот : 50,0 фунти. Тип на извор на енергија : Кабелски Електричен. Мемфис Аудио Двојна 8" Chevy Камион Сабвуфер Комплет 1 Om MJMECHEVY8 D1 Мемфис Аудио MJMECHEV8 D1 прилагодено комплет е дизајниран да одговара на 2007-up Chevrolet И Gmc Crew Cab Камиони без модификации на вашиот камион. Две подморници НА мојо мини 8" се справуваат со РМ ДО 1800 ВАТИ за да ви дадат многу влијание, додека страничната порта на куќиштето ви дава дополнителен удар. Мојо мини 8" сабвуферите имаат хартиен конус засилен со фиберглас со зашиена пена опкружувачки за да обезбедат точност и издржливост. Дизајн На Директен Вентилационен Глас На Звучниците За Ладење (ДВВЦ) и алуминиумски ладилник одржувајте ги подлогите ладни кога музиката е жешка. Куќиштето се одликува со издржлив финиш на постелнината што го отфрла оштетувањето од ударот, додека металните решетки за екскурзија ги штитат вашите подлоги.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат