.

.

ЈЗРХ Сферични Коктел Очила, Еднократно Слама Очила, Алкохол Очила, Кафе Чаши Бар Домашна Забава Суштински Пијалок Чаши Сферична Чаша-285мл

ЈЗРХ Сферични Коктел Очила, Еднократно Слама Очила, Алкохол Очила, Кафе Чаши Бар Домашна Забава Суштински Пијалок Чаши Сферична Чаша-285мл

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Сферичен дизајн, фина изработка, попрактичен, капацитетот е околу 360мл, дијаметарот на телото на чашата е 10см, а висината е 12,5 см Опремен со сламка за лесно пиење, не само што можете ДА ГИ НАПРАВИТЕ вашите омилени коктели, туку и да додадете кафе, сок, разни овошја, нане и да ја користите како шолја за моден пијалок. Уникатен дизајн на форма на кристална топка, совршен за вино и разни алкохолни пијалоци, коктели, сокови итн. Сите ваши пијалоци изгледаат одлично во нашите чаши со кристална топка. Топчестите чаши ќе направат трпезариската маса да изгледа убаво, елегантно и совршено, обезбедувајќи уникатна и елегантна опција за вашата следна забава. Совршен подарок за љубителите на виски, совршена декорација за забави, ресторани, клубови, барови итн. Сферичен дизајн, фина изработка, попрактичен, капацитетот е околу 360мл, дијаметарот на телото на чашата е 10см, а висината е 12,5 см. Опремен со сламка за лесно пиење, не само што можете ДА ГИ НАПРАВИТЕ вашите омилени коктели, туку и да додадете кафе, сок, разни овошја, нане и да ја користите како шолја за моден пијалок. Уникатен дизајн на форма на кристална топка, совршен за вино и разни алкохолни пијалоци, коктели, сокови итн. Сите ваши пијалоци изгледаат одлично во нашите чаши со кристална топка. Топчестите чаши ќе направат трпезариската маса да изгледа убаво, елегантно и совршено, обезбедувајќи уникатна и елегантна опција за вашата следна забава. Совршен подарок за љубителите на виски, совршена декорација за забави, ресторани, клубови, барови итн.

Карактеристики на предлогот

Material:
glass
Color:
transparent + black
Size:
Double grass ball Diameter
Diameter of a single grass ball:
10CM
Notice:
1. Due to manual measurement, please allow 0-1cm error. Make sure you don't mind before bidding.:
2. If you have any questions after receiving the cup, please contact us to deal with it, thank you!:
Package includes:
1 spherical cocktail glass

Купувачи како што избираат