.

.

Уметнички Подароци Плишано Мече Бебе Лак Шише Шарки Ситница кутија phb

Уметнички Подароци Плишано Мече Бебе Лак Шише Шарки Ситница кутија phb

DEN 310.72
Залиха
Достапно за нарачка

Мерки 2 1/2 х 2 инчи Изработени од порцелан со затворање на метал со шарки. Мерки 2 1/2 х 2 инчи. Изработени од порцелан со затворање на метал со шарки. Користете ја оваа симпатична кутија за ситници за плишано мече за да ги чувате малите скапоцени спомени на вашето бебе. Оваа прекрасна кутија за ситници, исто така, прави одличен подарок за секое туширање за бебиња.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат