.

.

Жолти Птици Пелени Кеси Мумија Торби Мултифункционален Ранец За Патување, Стилски Училишен Ранец На Колеџ

Жолти Птици Пелени Кеси Мумија Торби Мултифункционален Ранец За Патување, Стилски Училишен Ранец На Колеџ

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Димензии : 10,6(L)x7, 8(W)x14(H)инчи / 27x20x36, 5 см Материјал : полиестерска ткаенина, водоотпорна, лесна, лесна за чистење, издржлива. Структура : 1 џеб со главен капацитет, 2 странични џебови, 1 преден џеб со патент, 4 мали прегради внатре. Карактеристика : дизајн со Повеќе џебови со патент за странично отворање, лесен за ставање и земање. Прилагодливи ремени за рамо, дизајн со двоен патент. Мултифункционален : Се Користи за ранец со торба за пелени, торба за мајка, патна торба, компјутерска торба и секојдневен ранец итн. Димензии : 10,6(L)x7, 8(W)x14(H)инчи / 27x20x36, 5 см. Материјал : полиестерска ткаенина, водоотпорна, лесна, лесна за чистење, издржлива. Структура : 1 џеб со главен капацитет, 2 странични џебови, 1 преден џеб со патент, 4 мали прегради внатре. Карактеристика : дизајн со Повеќе џебови со патент за странично отворање, лесен за ставање и земање. Прилагодливи ремени за рамо, дизајн со двоен патент.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат