.

.

Собирање Рамнотежа Женски Високи Џеб Бермудски Краток-2 Пакет

Собирање Рамнотежа Женски Високи Џеб Бермудски Краток-2 Пакет

DEN 512.00
Залиха
Достапно за нарачка

92% Полиестер, 8% Спандекс Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Висок струк краток со 4" закривен појас за дополнителна поддршка, контрола на стомакот и компресија за слабеење. Странични џебови за држење мали personal предмети. Флекс ткаенината е подготвена за предизвикот со ткаенина што ја отстранува влагата, која е подготвена да ве однесе до топлина, максимална вентилација и 4-насочна флексибилност на истегнување. Колекцијата На Рамнотежа опфаќа целосен спектар на атлетска облека од основи со луксузни детали и опуштени класични парчиња, до функционална атлетска облека и преодна опрема на отворено. Колекцијата На Рамнотежа ќе биде стилски комплимент каде и да #НАЈДЕТЕВАША РАМНОТЕЖА.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат