.

.

ПРЕНОСЛИВА Воздушна Пумпа Пренослива Воздушна Пумпа Рачна Воздушна Пумпа 1 Поставена Пумпа Со Млазници Игли Продолжено Црево За Надувување Спортски Топки Балони ?

ПРЕНОСЛИВА Воздушна Пумпа Пренослива Воздушна Пумпа Рачна Воздушна Пумпа 1 Поставена Пумпа Со Млазници Игли Продолжено Црево За Надувување Спортски

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Изработен од материјал со врвен квалитет, силен, лесен, безбеден и сигурен Рачната пумпа работи одлично со секоја спортска топка како кошарка, одбојка, топка за вежбање, јога топка, па дури и балони за забави. Компактната топчеста пумпа на надувување е доволно пренослива за да ја однесе на кој било терен или арена за да ја одржи топката во најдобар статус. Лесен за ракување и надувајте ја вашата спортска топка во секое време, насекаде. Овој пакет комплет топчести пумпи на надувување доаѓа со млазници, игли за пумпи и црево за задоволување на вашите потреби. Опис предметот е топчеста пумпа, со други игли, делови од млазницата. Изработен од материјал со врвен квалитет, силен, лесен, безбеден и сигурен. Рачната пумпа работи одлично со секоја спортска топка како кошарка, одбојка, топка за вежбање, јога топка, па дури и балони за забави. Лесен за ракување и употреба. Карактеристики-Боја : како што е прикажано-Материјал : Пп-Големина : Околу 19, 50Х6, 00Х3, 50см/7, 66Х2, 36Х1, 38ин - овој пакет комплет топчести пумпи на надувување доаѓа со млазници, игли за пумпи и црево за задоволување на вашите потреби.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат