.

.

Ласерграм 16оз Кригла За Патување Со Кафе, Скејтборд, Вклучено Персонализирано Гравирање

Ласерграм 16оз Кригла За Патување Со Кафе, Скејтборд, Вклучено Персонализирано Гравирање

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Дали сакате сигурен партнер за вашето секојдневно патување? Оваа кригла ќе ја заврши работата, без разлика дали сте на пат кон канцеларија, училиште, па дури и долго патување! Персонализирано токму онака како што сакате! Секоја кригла за патување е ласерски врежана со сликата што ја гледате на фотографијата заедно со вашето име или сопствен текст. Кафе? Чај? Сок? Оваа кригла може да се справи со сето тоа, Топло или Ладно! Неговата лесна конструкција од нерѓосувачки челик и пластика ќе задржи 16 унци од вашиот омилен пијалок топол или ладен со часови!. Подарете го како подарок на некој посебен или подарете го на вашите пријатели во канцеларијата. Замислете го изгледот на нивното лице кога ќе го видат сопственото име врежано токму на криглата!. Се состои од надворешност од нерѓосувачки челик и пластична внатрешност. Доаѓа со капак со завртка со врв за заклучување за да помогне да се спречат излевање. Дали сакате сигурен партнер за вашето секојдневно патување? Оваа кригла ќе ја заврши работата, без разлика дали сте на пат кон канцеларија, училиште, па дури и долго патување!. Персонализирано токму онака како што сакате! Секоја кригла за патување е ласерски врежана со сликата што ја гледате на фотографијата заедно со вашето име или сопствен текст. Кафе? Чај? Сок? Оваа кригла може да се справи со сето тоа, Топло или Ладно! Неговата лесна конструкција од нерѓосувачки челик и пластика ќе задржи 16 унци од вашиот омилен пијалок топол или ладен со часови!. Подарете го како подарок на некој посебен или подарете го на вашите пријатели во канцеларијата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат