.

.

Х-DREE 6.5 Практична Алатка Тркалезен Дизајн Рака Второ Сечење Метална Датотека(6.5 '' Практична Алатка Кружен Дизајн Рака Второ Сечење Метална Датотека

Х-DREE 6.5 Практична Алатка Тркалезен Дизајн Рака Второ Сечење Метална Датотека(6.5 '' Практична Алатка Кружен Дизајн Рака Второ Сечење Метална

DEN 961.60
Залиха
Достапно за нарачка

Име На Производот : Тркалезна Датотека;Тип На Сечење : Второ Сечење Големина на датотека : 16,5 х 0,5 см/6,5 "х 0,2" (Л*Д); Должина На Рачката : 4,5 см/1,8". Вкупна Должина : 24,5 см/9,6"; Боја : Црна. Тежина : 28гр (Пезос : 28гр. Содржина На Пакетот : 1 х Тркалезна Датотека (Контенидо дел пакет : 1 х архиво редондо. Име На Производот : Тркалезна Датотека;Тип На Сечење : Второ Сечење. Големина на датотека : 16,5 х 0,5 см/6,5 "х 0,2" (Л*Д); Должина На Рачката : 4,5 см/1,8". Вкупна Должина : 24,5 см/9,6"; Боја : Црна. Тежина : 28гр (Пезос : 28гр. Содржина На Пакетот : 1 х Тркалезна Датотека (Контенидо дел пакет : 1 х архиво редондо.5 " Практична Алатка За Тркалезен Дизајн Рачно Второ Сечење Метални Филето датотеки кружни отвори или конкавни површини. совршен за гаражи, фабрики, инженерство, работилница И самостојно користенопис На Шпански 6.5' 'Корисна Алатка Тркалезен Дизајн Рака Втор Исечен Метал Филеномбре дел продукто : Архиво редондо; Типо де корте : Сегундо кортетамањо дел архиво : 16,5 х 0,5 см / 6,5' 'х 0,2' '(Л * Д); Лонгитуда дел манго : ВКУПНА ДОЛЖИНА од 4,5 см / 1,8'' : 24,5 См / 9,6'; Боја : Негропесо : 28гконтенидо дел пакет : 1 х архиво Редондо.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат