.

.

Е27 Индустриски Гроздобер Метал Кафез Виси Таванот Приврзок Светилка Сенка Дома Декор )

Е27 Индустриски Гроздобер Метал Кафез Виси Таванот Приврзок Светилка Сенка Дома Декор )

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

[Креативен дизајн ] со дизајн на креативна ретро светлина, чија идеја е од индустријата и ретро, а исто така интегрирана со селски стил Во американски стил [Издржливост] Користење на традиционалниот процес на боја за печење, а не стареење, добра текстура. [Апликација] Погоден За дневна соба, трпезарија, работна соба, спална соба, кафуле, декорација на продавница итн. [Доживотна Гаранција] Гаранција За Бренд. Тимот за услуги на клиентите е секогаш на ваша услуга. [Креативен дизајн ] со дизајн на креативна ретро светлина, чија идеја е од индустријата и ретро, а исто така интегрирана со селски стил Во американски стил. [Издржливост] Користење на традиционалниот процес на боја за печење, а не стареење, добра текстура. [Апликација] Погоден За дневна соба, трпезарија, работна соба, спална соба, кафуле, декорација на продавница итн. [Доживотна Гаранција] Гаранција За Бренд. Тимот за услуги на клиентите е секогаш на ваша услуга. Опис : 100% сосема нов и квалитетен со дизајнот на креативна ретро светлина, чија идеја е од индустријата и ретро, а исто така интегрирана со селски стил Во Американски стил.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат