.

.

Животот Џиу-Џицу Прилагодено Дијамант Сликарство Колекции Боја Уметност Слика По Броеви За Дома Ѕид Декорација 12 x16

Животот Џиу-Џицу Прилагодено Дијамант Сликарство Колекции Боја Уметност Слика По Броеви За Дома Ѕид Декорација 12 x16

DEN 367.84
Залиха
Достапно за нарачка

Платното на оваа дијамантска слика е крпа од хемиски влакна Случајни додатоци се : 1 пенкало за вежба +1 диск за вежба +1 кал за вежбање. Дијамантските монистра сјаат, тродимензионални и силни; платнените слики се водоотпорни, еколошки и не избледуваат. Чекорите се едноставни, следете ги соодветните броеви на платното за да ги залепите дијамантите, направете го тоа сами за да ја завршите сликата и да ја декорирате вашата соба. Ние обезбедуваме различни модели за избор, погодни за хоби на различни луѓе. Ова е совршен подарок за семејството или пријателите. Можете да ја завршите оваа дијамантска слика со материјали и да уживате во забавата на рацете. Готовиот производ може да ја украси вашата соба. Ние придаваме големо значење на вашето шопинг искуство. Ако вашиот производ има какви било проблеми за време на процесот на испорака, нашиот професионален тим по продажбата ќе ви помогне. Треба само да го фотографирате производот и да ни го испратите по е-пошта, а услугата за клиенти по продажбата ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат