.

.

Парк Хил 3 Фарма Калај Држач За Кекси Домашен Декор

Парк Хил 3 Фарма Калај Држач За Кекси Домашен Декор

DEN 175.84
Залиха
Достапно за нарачка

Мини Држач За Пиедестал : Совршен За прикажување индивидуален кекс, макарони или столбна свеќа со дијаметар од 3 инчи Шарм Во Гроздобер Стил : лесна лимена метална конструкција со постара завршница за подобрување на античкиот изглед. Димензии : мал држач е висок 3 инчи х 3,25 инчи широк. Разновиден Потенцијал За Украсување : Користете за држење мали растенија и билки во саксии, фигурини или мали вазни покрај кекси и свеќи како дел од примитивниот, фарма и селски рустикален декор. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме видете дополнителни слики за скала како точка е многу мал!. Мини Држач За Пиедестал : Совршен За прикажување индивидуален кекс, макарони или столбна свеќа со дијаметар од 3 инчи. Шарм Во Гроздобер Стил : лесна лимена метална конструкција со постара завршница за подобрување на античкиот изглед. Димензии : мал држач е висок 3 инчи х 3,25 инчи широк. Разновиден Потенцијал За Украсување : Користете за држење мали растенија и билки во саксии, фигурини или мали вазни покрај кекси и свеќи како дел од примитивниот, фарма и селски рустикален декор.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат