.

.

Бестонзон Пластична Стомна Детско Шише со вода 6 парчиња 1000 мл Празен Пластичен Бокал Со Капак Контејнери За Полнење Пластично Шише За Пијалоци Пластични Шишиња Пл

Бестонзон Пластична Стомна Детско Шише со вода 6 парчиња 1000 мл Празен Пластичен Бокал Со Капак Контејнери За Полнење Пластично Шише За Пијалоци

DEN 297.60
Залиха
Достапно за нарачка

ПРАЗНИ ПЛАСТИЧНИ МЛЕЧНИ БОКАЛИ : Извртено капаче од шише, отпорно на истекување и анти - фрлање, со добра херметичка цврстина БОКАЛ ЗА ПЕНЕЊЕ МЛЕКО : можете да чувате доволно пијалок со вас, а исто така лесно да ги чувате во фрижидер. КАФЕ МЛЕКО БОКАЛ : има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење. ПРАЗНИ БОКАЛИ ЗА МЛЕКО : дизајнот На Рачката е погоден за носење. ШИШЕ СО ВОДА ОД БОКАЛ ЗА МЛЕКО : Чувајте го преостанатото млеко и чувајте го во фрижидер за да не се расипе. ПРАЗНИ ПЛАСТИЧНИ МЛЕЧНИ БОКАЛИ : Извртено капаче од шише, отпорно на истекување и анти - фрлање, со добра херметичка цврстина. БОКАЛ ЗА ПЕНЕЊЕ МЛЕКО : можете да чувате доволно пијалок со вас, а исто така лесно да ги чувате во фрижидер. КАФЕ МЛЕКО БОКАЛ : има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење. ПРАЗНИ БОКАЛИ ЗА МЛЕКО : дизајнот На Рачката е погоден за носење. ШИШЕ СО ВОДА ОД БОКАЛ ЗА МЛЕКО : Чувајте го преостанатото млеко и чувајте го во фрижидер за да не се расипе. Пакет Листа 6 х Пластични Шишиња Со Млеко Карактеристики-дизајнот На Рачката е погоден за носење. - Големина : Околу 8,50Х8, 50Х21, 50см/ 3, 34Х3, 34Х8, 45 инчи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат