.

.

Адерија Ф-37440 Стаклена Кригла, Кригла За Држач Отпорен На Топлина, 10,1 фл оз , Комплет од 3, Микробранова Компатибилна, Стакло Отпорно На Топлина

Адерија Ф-37440 Стаклена Кригла, Кригла За Држач Отпорен На Топлина, 10,1 фл оз , Комплет од 3, Микробранова Компатибилна, Стакло Отпорно На

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Гаранцијата на производителот не може да се примени Големина на производот : Максимум 4,1 х 2,7 инчи (104 х 69 мм) (Основа 2,7 х Ч 4,4 инчи (69 х 112 мм) (По парче). Тежина На Производот : Прибл. 3,4 мл (95 гр) по парче. Материјал : Тело : стакло отпорно на топлина; Држач : нерѓосувачки челик. Земја на Потекло : Тело : Кина, Носител : Јапонија. Капацитет : 10,1 fl oz (300 ml) по парче; температура отпорна На Топлина : 220 Степени Целзиусови; безбеден За Микробранова Печка; бидејќи занаетчиите од стакло се рачно изработени еден по еден, може да има мали варијации во големината, бојата, моделот и тежината. Големина на производот : Максимум 4,1 х 2,7 инчи (104 х 69 мм) (Основа 2,7 х Ч 4,4 инчи (69 х 112 мм) (По парче). Тежина На Производот : Прибл. 3,4 мл (95 гр) по парче. Материјал : Тело : стакло отпорно на топлина; Држач : нерѓосувачки челик. Земја на Потекло : Тело : Кина, Носител : Јапонија. Капацитет : 10,1 fl oz (300 ml) по парче; температура отпорна На Топлина : 220 Степени Целзиусови; безбеден За Микробранова Печка; бидејќи занаетчиите од стакло се рачно изработени еден по еден, може да има мали варијации во големината, бојата, моделот и тежината.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат