.

.

Стандарден кантински фустан од прана, линеа од бреза, мала

Стандарден кантински фустан од прана, линеа од бреза, мала

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

88% рециклиран полиестер, 12% еластан Повлечете го затворањето. Pranaенски фустан од женски фустан има фустан во стил на зачувување, има градник за внатрешни полици. Отстранливи чаши за скромност. Опремено горе и опуштено здолниште. Исечете да се погоди на средината на бутот. Фустанот за кантина од прана е конструиран со рециклирана мешавина од полиестер. Овој фустан за влага за влага, во стилот на застој има градник за внатрешни полици, чаши за отстранлив скромност, со вграден врв и опуштено здолниште. Исечете да се погоди на средината на бутот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат