.

.

USB C Адаптер За Macbook Pro/Air 13 15 2022 2021 2020, Mokin 6 во 2 Macbook Адаптер, MACBOOK USB Адаптер Со Thunderbook 3 Порта, 100W PD, 3 USB 3.1 и 3.5 mm Аудио Порти-Поддршка Magsafe 3 Полнење

USB C Адаптер За Macbook Pro/Air 13 15 2022 2021 2020, Mokin 6 во 2 Macbook Адаптер, MACBOOK USB Адаптер Со Thunderbook 3 Порта,

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Macbook Multiport Адаптер : USB C Адаптер За Mac Book Pro/Air 13"/15"/16"(2016-2022)USB C Центар проширете Ја Вашата Macbook Pro/Air во 6 порти за вашата секојдневна употреба : 3 USB 31 порти+thunderbolt3 порти+2 USB C порти+3.5 mm Аудио Порта. Забелешка : Не Одговара На Macbook Air/Pro СО СЛУЧАЈ. Компатибилен со новиот Mac Book со магнетно полнење, не блокирајте Ја портата За полнење Со Магнетно вшмукување.1 Супер Пренос На Податоци : Macbook Адаптер со 3 USB 3.1 Порти и ви овозможува да поврзете три периферни уреди истовремено, вклучувајќи тастатури, глувци, хард диск.USB C Адаптерот поддржува пренос на податоци до 10 Gbps, што ви овозможува да пренесувате HD филмови или датотеки за само неколку секунди. Подобрување на ефикасноста на работата. Мултифункционален Гром 3 : USB C адаптер поддршка до 100 W PD преку Thunderbolt 3 за полнење На Вашиот Mac Book со полна брзина. Пренос на податоци до неверојатни 40 Gbp/s. можете да користите Thunderbolt 3 за да проширите два дополнителни екрани за да добиете поголем и појасен поглед во работата и животот. Пренослив Лаптоп Докинг Станица : MACBOOK PRO USB Адаптер е совршено прилагоден за пристаништето Thunderbolt на Macbook Pro 2021 Година, USB c hub вклучува и приклучок за слушалки од 3,5 мм. Mac Book Dongle не бара дополнителни драјвери и исто така поддржува поврзување паметни телефони, таблети и хард дискови.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат