.

.

Капак на куќиштето Компатибилен со За Sony WF-1000xm4 Силиконски Заштитен Капак На Куќиштето, Пренослив Мек Заштитен Капак Против Гребење Со Привезок Дизајниран За Sony WF-10

Капак на куќиштето Компатибилен со За Sony WF-1000xm4 Силиконски Заштитен Капак На Куќиштето, Пренослив Мек Заштитен Капак Против

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

1Случај Покритие Компатибилен Со Sony WF - 1000xm4 Безжични Слушалки.(Забелешка : Sony WF-1000xm4 безжичната Слушалка не е вклучена).Силиконски материјал, Анти-Вибрации, Анти-Гребење.обезбедува одлична заштита за Вашата БЕЗЖИЧНА Слушалка WF-1000 XM4.Супер мек силикон со мазна површина, ја спречува вашата кожа од иритација,перење и водоотпорност.Без отстранување на куќиштето за полнење на Вашите Безжични Слушалки.со метален карабински клип, Удобен за носење за да се зголеми практичноста. Капак на куќиштето Компатибилен За Слушалката Sony WF-1000xm4, производот е дизајниран со дупки за куки и е дизајниран целосно според обликот на производот WF-1000 XM4. * Изработени од надградба премиум Силикон, Против гребнатини, Гребнатини, Капки ·Опремен со карабин, многу удобен за носење. ШТО ДОБИВАТЕ : 1x WF-1000 XM4 Капак На куќиштето 1x приврзок за клучеви. (Потсетник : овој капак на куќиштето на слушалките не вклучува слушалки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат