.

.

Оригинален Полнач ЗА Лаптоп 19V 3.42 A 65w Ac Адаптер За Asus Q302 Q302L Q302LA Q302UA Q302UA Q303u Q303UA Q304u Q304UA Q304UA Q504ua Q504UA Q503u Q503U Q503UA Q200 Q200E Q553U Напојување

Оригинален Полнач ЗА Лаптоп 19V 3.42 A 65w Ac Адаптер За Asus Q302 Q302L Q302LA Q302UA Q302UA Q303u Q303UA Q304u Q304UA Q304UA Q504ua

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Нов адаптер за Лаптоп(Квадратна Мувла) Влезен Напон : AC100-240 V, Излезен Напон : 19 V, излезна струја : 3.42 А, Вкупна излезна моќност : 65 W, dc пински големини : 4. Карактеристики : Над заштита од струја; Целосна заштита од напон; над заштита од напон; Заштита Од Краток Спој, 100% тест пред породувањето. ШТО ДОБИВАТЕ : 1x ново Напојување со нас приклучок(ако побарате друг кабел за напојување,контактирајте не). Услуга И Поддршка : 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите и една година гаранција.Ве молиме потврдете ги спецификациите и големината на приклучокот пред купувањето!Ако не можете да бидете сигурни, ве молиме слободно контактирајте не. компатибилен Со : Asus Zenbook, Zenbook Prime, Flip : U38 DT U38 N UX21 A UX31 A UX31 LA UX32 A UX32 VS UX42 VS UX52 VS UX301 UX301 LA UX302 LA UX303 L UX303 LB UX303 LN ux303ua Ux303ua Ux303ub Ux305c UX305 CA UX305 F UX305 FA UX305 L UX305 LA UX305 UA UX330 UA UX360 C UX360 CA : UX301 LA-DH71 T UX301 LA-XH72 T UX302 LA-BHI5 T08 ux303la-Db51t Ux303la-ds51t UX303 LN-DS52 T UX303 LA-US51 T UX303 LB-DS74 T UX303 LN-DB71 T UX303 UA-DH51 T UX303 UB-DH74 T UX305 CA-DHM4 T UX305 CA-ehm1 Ux305fa-Asm1 Ux305fa-USM1 UX305 LA-AB51 UX31 A-BHI5 T11 UX31 A-DH51 UX31 A-R5102 H UX32 A-DB31 UX32 A-XB51 UX32 VD-DB71 UX32 VD-DH71 UX32 VD-DS72 ASUS cromebook c200 C200m C200m C202s C300 C300 M C300 M C300 SA : C200 MA-DS01 C300 MA-BBCLN10 C300 M-BBCLN12 C300 MA-DB01 C300 M-DH01 C300 MA-DH02 ASUS VIVOBOOK 1015 E D553 M e403s E403sa F200ca F201e F202 E F553 M F553 M F556 U F556 UA K200 MA K553 MA Q200 Q200 E Q302 LA Q302 UA Q303 UA S200 E X102 B X102 BA X200 CA X200 CA X200 CA X200 LA x200m X200m X201 X201e X202e X202 E X540 L X540 LA X540 SA X540 SA X553 M X553 MS X553 SA : 1015 E-DS01 1015 E-DS03 K200 MA-DS01 T K200 MA-DS01 T(S) K200 MA-ds01t-Wh(S) K553ma-Db01tq Q200 E-BCL0803 E Q200 E-BHI3 T45 Q200 E-BSI3 T08 Q302 UA-BHI5 T20 S200 E - RH3 T73 X102 BA-BH41 T X200 CA-DB01 T X200 CA-DB02 x200ca-Hcl1104g X200ca-SCL0301 Q X200 MA-BCL0705 Z X200 MA-RCLT07 X200 MA-RCLT08 X200 MA-SCL0505 F X200 MA-US01 T ASUS FLIP Q302 L Q503 U Q503 UA Q504 UA Q504 UA Q504 UA q302la-Bbi5t14 Q302la-bbi5t19 Q302 LA-BHI3 T09 Q302 LA-BHI3 T11 Q302 LA-BSI5 T16 ASUS TAICHI 21 31 TAICHI21-DH51 TAICHI31-NS51 T ASUS EEEBOOK E402 MA E402 S E402 SA E402 MA-Book01 asus Трансформатор Книга Флип Трио T300l T300la TP300 L TP300 LA TP300 LA TX201 TX201 LA T300 LA-DH51 T TP300 LD-RH5 T15 P/N : 90-XB3 NN0 PW00010 Y 0 A001-00340200 0 A001-00230300-0а200-00021900 0А001-00330100 АДП-65АВ А ЕГЗА1206Ч.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат