.

.

Верверица Со Дабови Лисја Привремена Тетоважа Водоотпорна Лажна Колекција На Уметнички Комплети За Тело-Темно Сина

Верверица Со Дабови Лисја Привремена Тетоважа Водоотпорна Лажна Колекција На Уметнички Комплети За Тело-Темно Сина

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

ЗАБАВНИ ТЕТОВАЖИ-Уживајте во овој забавен лист привремени тетоважи што можат да се нанесат на кожата или да се користат како налепница за лизгање на вода на различни површини Привремените тетоважи се одлични за забави, настани, костими и облекување, трајно тестирање на тетоважи или само за забава. РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ-листот содржи 28 привремени тетоважи во дизајнот прикажани во различни големини за да одговараат на вашите потреби. Секоја големина се однесува на најдолгата страна на тетоважата : 2 инчи (количина од 6), 1,5 инчи (количина од 4), 1,25 инчи (количина од 5), 1 инч (количина од 6), 0,75 инчи (количина од 7). ЛЕСНО ЗА НАНЕСУВАЊЕ - можете да ги нанесете тетоважите во само неколку лесни чекори. ВОДООТПОРЕН - вашата привремена тетоважа може да трае неколку дена, дури и по пливање или туширање. ПЕЧАТЕНИ ВО САД-привремените тетоважи се дизајнирани и отпечатени во нашиот Снигл мрзлив калифорниски објект. Секој лист се продава одделно. Уживајте во овој забавен лист привремени тетоважи што можат да се нанесат на кожата или да се користат како налепница за лизгање на вода на различни површини. Привремените тетоважи се одлични за забави, настани, костими и облекување, трајно тестирање на тетоважи или само за забава.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат