.

.

Дама Убавина Мека Супер Тенка Чиста Памучна Волна Квадратни Влошки За Лице Памучна Подлога Отстранувач На Памук За Лице Око Отстранување На Шминка За Нокти Козмет?

Дама Убавина Мека Супер Тенка Чиста Памучна Волна Квадратни Влошки За Лице Памучна Подлога Отстранувач На Памук За Лице Око Отстранување

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

ღ●Без Влакненца И Без Остатоци, Безбедни И Без Мирис Q-Памучните Влошки Се Врвен Производ За Убавина Изработен од Висококвалитетна Памучна Мешавина (Неткаен), Врежан Без Ништо,Користете ги Без Да се Грижите За Влакненца или Остатоци што Можеби оставаат на Вашата Кожа Да Ги Затнат ПоритеБез Флуоресцентни Супстанции, Бои и Мирис,Не Содржат Никаков Хемиски Состав. ღ€Одговараат За Сите Типови На Кожа-Изработени Од Безбедни, нетоксични Методи и Материјали, За Заштита на Вашата Кожа. Со Подобар Квалитет На Ткаење, Памучните Влошки се Со Рамна Текстура и Обезбедуваат Дополнителна Апсорбирачка Моќност и Јачина на Влакна. Одговараат На Сите Типови На Кожа, Од Сува Или Мрсна Кожа до Најчувствителните Типови На Кожа. ღ●Голем Капацитет, Ултра Тенок Дизајн● - За Еднократна употреба и Лесен за Употреба со Соодветна Големина,1000 ПАРЧИЊА По Пакување, Без Губење.Мека И Удобна, Силна Апсорпција На Влага и Можности За Деконтаминација. ღ€Одлично За Домашно Патување И На Отворено-Лесен за Носење Со Вас Насекаде, Отстранувач на Шминка во Секое време со Памучни Влошки.Мека И Нежна За Вашата Кожа. ღ€Дневна Козметика Убавина И Лична Нега, Отстранете Ги Нечистотиите q-Со Супер Меко Чувство на Допир, Со Удобна Рамна Текстура, Совршена За Секојдневна Шминка, Усните На Очите Отстранување на шминка со лак За лице, Нега на Кожа или Други Апликации,Памучните Влошки Можат Лесно И Нежно Да Ја Отстранат Вишокот Нечистотија и Масло од Лицето и најтешката, Најдолгата Шминка.Дозволете Ви Да Нанесете Адстрингенти, Тонери и Лосиони На Соодветен Начин.Практичните Памучни Влошки Нудат пена без Сапун која Нежно Чисти и Ексфолира. Изработени од Неткаен Памук без Никакви Адитиви или Хемикалии, Памучните Влошки се Многу Меки и Удобни. ➧ Ултра Тенкиот Дизајн Може Да Ви Помогне Да Заштедите Повеќе Вода за Шминкање. Тоа Може да се Користи Во Влажни Или Суви, Можете Да Го Користите Заедно Со Шминка Вода или Со Сува Козметика. ➧ Без Алергиски, Можете Безбедно Да Го Користите и Памучните Влошки Ќе одговараат на Целата Кожа. ➧ Памучната Подлога Може Да И Помогне на Кожата Поефикасно Да ја Апсорбира Кремата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат