.

.

Tusivo далечински управувачки автомобил, двострана играчки за автомобили RC, 4WD Off-Road Stunt Car со музика/светла/функција за спреј 360 ° Flips Сите терени за полнење Електрични и

Tusivo далечински управувачки автомобил, двострана играчки за автомобили RC, 4WD Off-Road Stunt Car со музика/светла/функција

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

[Двокретарна ротација на RC 360 °] : Овој RC камион има трајни и моќни компоненти за да ви обезбеди реално трки и прекрасно искуство надвор од теренот-добро е конструирано за сите површини и да издржи секакви испакнатини и работи совршено вклучено нив [СИТЕ ТЕРАТИНСКИ ОБВРСКИ КАРТИРА на сопствен начин без да се мешаат едни со други. [Hobby RC Crawler Truck со LED осветлување и спреј за симулација] : Автомобилот може да работи и во ден и во ноќта, носи прекрасно искуство со операција и визуелни ефекти, кул функции и неограничена забава за децата. [Полнење RC Racing Drift Cars] : Опремени со силни батерии за полнење со долг живот, секоја батерија може да трае околу 35 мин. [Совршен подарок за деца-4 WD далечински управувачки автомобил за момчиња 6-12 или нагоре] : автомобилот на Трансформаторот РЦ ќе биде Божиќ/роденден/роденден/Ноќта на вештерките/Денот на децата за момчиња и девојчиња. Дури и возрасни го сакаат тоа. Судници и деца Може да се натпреварува во семејни трки, полна со забава! Смешна интерактивна играчка за автомобили за деца и тинејџери 6,7,8,9,10,11,11,12+ години. Име на производот : Tusivo Car Double Roll Car. Боја на производот : црна. Тежина на пакетот : приближно 600g. Материјал за производи : висококвалитетна пластика. Режим на далечински управувач : 2,4 G далечински управувач. Режим на погон : брз погон на четири тркала. Батерија на телото : Вградена батерија од 3,7 V литиум, голем капацитет, лесно полнење. Време на полнење : 3-4 часа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат