.

.

Андаз Прес Мини Шампањско Вино Шише Етикети, Ви Благодариме, Вештачко Злато Сјајот, 20-Пакет, Мини Шампањ Корист Подарок Етикети Бебе Туш Невестински Туш Моминска За

Андаз Прес Мини Шампањско Вино Шише Етикети, Ви Благодариме, Вештачко Злато Сјајот, 20-Пакет, Мини Шампањ Корист Подарок Етикети Бебе Туш Невестински

DEN 1270.40
Залиха
Достапно за нарачка

ВКЛУЧУВА : 20 лепило водоотпорен винил етикета налепници, дизајниран Од Андаз Прес СВОЈСТВА : 3-инчен широк х 2-инчен висок. Водоотпорен, доказ за кофа со мраз, винил, самолеплив, може да се репозиционира. ВКЛУЧЕНИ УПАТСТВА за отстранување на старите етикети за шишиња (препорачливо). СОВРШЕНО за поставување на мини шампањ и шишиња со вино за да создадете уникатни забави за свадби, невестински тушеви, тушеви за бебиња и сите прилики. Исто така, создава промотивни ставки за бизнисите. ОДГОВАРА на повеќето видови мини шампањ и шишиња со вино. Може да се стави и на мини шишиња со вода, стаклени шишиња и други мали услуги.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат