.

.

ПАТАТ Мама И Јас Фустани Соодветни Тимови Семејни Соодветни Точки Фустан Со Трепет-Ракав За Мајка И Ќерка

ПАТАТ Мама И Јас Фустани Соодветни Тимови Семејни Соодветни Точки Фустан Со Трепет-Ракав За Мајка И Ќерка

DEN 335.84
Залиха
Достапно за нарачка

Полиестер : 100 Ве молиме Запомнете : Фустаните се продаваат одделно. Ако ви треба комплет за мама и ќерка, мора да додадете женска големина и големина на девојка една по една во вашата количка и да проверите заедно. Материјали : Полиестер/Спандекс. Мека, Дише, Удобна, Пријателска За Кожата. Одлично За Велигден, Денот На Мајките. Уникатен Дизајн : Трепет-Ракав ,V врат,Цветни Фустани За Печатење /Полка Точки,со декор на боунот. Семеен соодветен фустан, Одличен За Денот на Мајката,семејни собири, црква, празници, Плажа,Фотосесија, Роденденска Забава итн.Исто така, тоа е одличен подарок за вашето семејство, пријатели. Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било проблеми со нашиот производ, ние ќе обезбедиме брз одговор и повеќе од среќни да ви помогнеме цело време. Полиестер : 100. Ве молиме Запомнете : Фустаните се продаваат одделно. Ако ви треба комплет за мама и ќерка, мора да додадете женска големина и големина на девојка една по една во вашата количка и да проверите заедно. Материјали : Полиестер/Спандекс. Мека, Дише, Удобна, Пријателска За Кожата. Одлично За Велигден, Денот На Мајките. Уникатен Дизајн : Трепет-Ракав ,V врат,Цветни Фустани За Печатење /Полка Точки,со декор на боунот. Семеен соодветен фустан, Одличен За Денот на Мајката,семејни собири, црква, празници, Плажа,Фотосесија, Роденденска Забава итн.Исто така, тоа е одличен подарок за вашето семејство, пријатели. Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било проблеми со нашиот производ, ние ќе обезбедиме брз одговор и повеќе од среќни да ви помогнеме цело време.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат