.

.

Таинрунсе 1 Комплет Тоалетна Четка За Чистење Тоалет Мазен Раб Корисна Форма На Куче Четка За Тоалет Стојат Бело

Таинрунсе 1 Комплет Тоалетна Четка За Чистење Тоалет Мазен Раб Корисна Форма На Куче Четка За Тоалет Стојат Бело

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа четка за тоалет користи меки густи влакна и се одликува со силна деконтаминација и може темелно и ефикасно да го исчисти мртвиот агол Дизајниран во софистицирана форма на куче, овој организатор на четки за тоалет е многу стилски и убав и може да се користи не само за чување четки за тоалет, туку и за украсување на вашата бања, што ја прави многу практична. Изграден е од керамички материјал. Должината на држачот за тоалетна четка е 16 см, ширината е 16 см, а висината е 35 см. Овој држач за четка и четка за тоалет е погоден за дома и бања. Оваа четка за тоалет користи меки густи влакна и се одликува со силна деконтаминација и може темелно и ефикасно да го исчисти мртвиот агол. Дизајниран во софистицирана форма на куче, овој организатор на четки за тоалет е многу стилски и убав и може да се користи не само за чување четки за тоалет, туку и за украсување на вашата бања, што ја прави многу практична. Изграден е од керамички материјал. Должината на држачот за тоалетна четка е 16 см, ширината е 16 см, а висината е 35 см. Овој држач за четка и четка за тоалет е погоден за дома и бања. Спецификации : Дизајниран Во софистицирана форма на куче, овој организатор на четки за тоалет е многу стилски и убав и може да се користи не само за чување четки за тоалет, туку и за украсување на вашата бања, што ја прави многу практична.Многу стилски и убав благодарение на неговиот софистициран кучешки дизајн, овој држач за четки за тоалет може да се користи не само за чување четки за тоалет, туку и за украсување на вашата бања, што ја прави многу практична.Благодарение на неговиот софистициран кучешки дизајн, овој држач за четки за тоалет е стилско и убаво парче што може да се користи не само за чување на вашата четка за тоалет, туку и за украсување на вашата бања, што е многу практично.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат