.

.

Runningпски Трчање Коњ Кредитна Картичка USB Флеш Персоналните Меморија Стап Клуч За Складирање Диск 64G

Runningпски Трчање Коњ Кредитна Картичка USB Флеш Персоналните Меморија Стап Клуч За Складирање Диск 64G

DEN 491.04
Залиха
Достапно за нарачка

пластика Произведено во САД Или Увезено. Материјал : Изработен од пластика, многу издржлив. Дизајн : УСБ-блицот е изработен од висококвалитетен чип, кој може да се користи долго време; сликата е светла во боја и не е лесно да се избледи. Големина : УСБ должина на блиц : 3,3 инчи, ширина : 2 инчи, големина на картичка, можете да го изберете вашиот омилен стил за купување. Прилики : стилскиот USB блиц е совршен за канцеларија, дом, патување, забава и многу повеќе, ќе ги сними вашите незаборавни спомени. Совршен Подарок : ПЕРСОНАЛИЗИРАН ДИЗАЈН USB flash е многу погоден како подарок за вашето семејство, пријатели или колеги Во Нова година, Денот на Благодарноста, Божиќ, подарок за изразување на вашата убов. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : Изработен од пластика, многу издржлив. Дизајн : УСБ-блицот е изработен од висококвалитетен чип, кој може да се користи долго време; сликата е светла во боја и не е лесно да се избледи. Големина : УСБ должина на блиц : 3,3 инчи, ширина : 2 инчи, големина на картичка, можете да го изберете вашиот омилен стил за купување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат