.

.

УСБ Вентилатор За Автомобил, Држач За Чаши За Автомобил Држач За Вентилатор Монтирање 3 Брзини Прилагодлива Лулка На Вентилаторот На Гуска За Подобро Ладење, Голем

УСБ Вентилатор За Автомобил, Држач За Чаши За Автомобил Држач За Вентилатор Монтирање 3 Брзини Прилагодлива Лулка На Вентилаторот

DEN 351.84
Залиха
Достапно за нарачка

[Лесно доаѓа со 3 режими на поставување, 1 блок мала брзина на ветерот, 2 блок средна брзина на ветерот, 3 блок голема брзина на ветерот, 4, исклучете го вентилаторот Usb Интерфејс компатибилност : капак На вентилаторот За Автомобил специјално дизајниран за заштита на малите испитувачки прсти; Напојуван ОД USB кабел од 4,9 стапки користете адаптер за приклучување во полнач За Автомобили, компјутери, лаптопи, банка за напојување и други уреди со usb излез. Забелешка, МОЌНОСТА НА USB вентилаторот за да достигне 5 W, USB излезот треба да биде најмалку 5 V, 1 A. Ако вашата излезна моќност е премала, вентилаторот може да не ротира. [Пријателски Подарок ] : кога само ќе влезете во автомобилот и ќе се чувствувате жестоко и херметички, овој вентилатор на автомобилот ќе ви донесе пријатен ветер и среќно расположение.пренослив вентилатор за автомобил е најдобриот летен подарок што треба да им го дадете на пријателите на возачите на автомобили. Пред или по купувањето на овој usb автомобил чаша вентилатор, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите. [Лесно доаѓа со 3 режими на поставување, 1 блок мала брзина на ветерот, 2 блок средна брзина на ветерот, 3 блок голема брзина на ветерот, 4, исклучете го вентилаторот. Usb Интерфејс компатибилност : капак На вентилаторот За Автомобил специјално дизајниран за заштита на малите испитувачки прсти; Напојуван ОД USB кабел од 4,9 стапки користете адаптер за приклучување во полнач За Автомобили, компјутери, лаптопи, банка за напојување и други уреди со usb излез. Забелешка, МОЌНОСТА НА USB вентилаторот за да достигне 5 W, USB излезот треба да биде најмалку 5 V, 1 A. Ако вашата излезна моќност е премала, вентилаторот може да не ротира. [Пријателски Подарок ] : кога само ќе влезете во автомобилот и ќе се чувствувате жестоко и херметички, овој вентилатор на автомобилот ќе ви донесе пријатен ветер и среќно расположение.пренослив вентилатор за автомобил е најдобриот летен подарок што треба да им го дадете на пријателите на возачите на автомобили. Пред или по купувањето на овој usb автомобил чаша вентилатор, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат