.

.

Yosoo 10 висок држач за приказ на железо, метал -лежиште класичен табела за приказ на табела, чинија плоча слика, рамка рамка, книга за уметност, уметнички дела, држач за

Yosoo 10 висок држач за приказ на железо, метал -лежиште класичен табела за приказ на табела, чинија плоча слика, рамка рамка, книга

DEN 126.24
Залиха
Достапно за нарачка

Постојат мала разлика помеѓу сликата и вистинската ставка предизвикана од светлината, се надевам дека ќе можете да разберете Може да постои грешка поради рачното мерење, се надевам дека ќе разберете. Состојба : 100% сосема ново. Материјал : железо. Тип : Стенд за приказ. Големина : (по избор) 1 инч = 2,54 см. 4 "(Висока : 10.1 см) Применлив дијаметар 10-12см. 6" (Висок : 14,6 см) Применлив дијаметар 18-23 см. 8 "(Висок : 20см) применлив дијаметар 26-30см. 10" (Висок : 25см) применлив дијаметар 30-40см. 【Високо квалитетно железо : : Стантот за прикажување на железо направено од железо со добар квалитет, што ги прави цврсти со квалитетна завршница. 【Тип на ставка за приказ : : Плочата за лежиште може да се користи за прикажување на разни артикли, вклучувајќи : плочи, фото рамки, плакети, трофеи, книги, картичка итн. 10-12 см; 6 “(висока : 14,6 см) применлив дијаметар 18-23 см; 8 "(висока : 20 см) применлив дијаметар 26-30 см; 10" (Висок : 25см) применлив дијаметар 30-40см. 【Фокус на екранот : : штандовите се јасни со светло мрзнување може да се фокусира на вашето шоу, а не на штандот за приказ!. 【Гаранција : : Таму сте поддржани од нашето обезбедување на перформанси. Ако имате какви било проблеми со вашиот производ, едноставно контактирајте со услугата за клиенти за помош за смена на проблеми, делови, замена или поврат.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат