.

.

FS1098 FILLE FILTER FILTER сепаратор на вода компатибилен со Cummins 5319680 5308722 FreightLiner

FS1098 FILLE FILTER FILTER сепаратор на вода компатибилен со Cummins 5319680 5308722 FreightLiner

DEN 505.28
Залиха
Достапно за нарачка

Филтрирање на гориво за филтрирање на задниот дел Произведено според спецификациите и функциите на ОЕМ. 100% тест за квалитет пред да се префрлите, обезбедете високи перформанси и долг животен век на услугата. Хидрауличните филтри за спин-вклучен се дизајнирани за најдобра ефикасност на филтрацијата. Погодно за Wirtgen W100 CFI W120 CFI W130 CFI Cummins. AIB2 C FS1098 OE Број на OE за референца : FS1098.5319680 Апликација за : Cummins Fright Liner FS1098 File Fileter Cummins 5319680 Висина : 9.018 "Надворешен дијаметар 4,724" Гард заптивка О. 4,002 "Тема 1А-4мм.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат