.

.

Лавра Цветни Птица Позадина Козметичка Торба Преносни Патување Шминка Торба Организатор Тоалет Торба За Жени И Девојки

Лавра Цветни Птица Позадина Козметичка Торба Преносни Патување Шминка Торба Организатор Тоалет Торба За Жени И Девојки

DEN 287.84
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 22, 5х15х13, 8 см / 8, 9х5, 9х5, 4 инчи, обезбедувајќи ви доволно простор за складирање на вашите најважни работи Материјал : Козметичката кеса е изработена од висококвалитетен полиестер. Водоотпорен и издржлив и лесен за чистење. Смешен Дизајн На Шаблони : козметичката торба доаѓа во различни забавни модели од кои можете да изберете, дизајнирани само за вас, додавајќи го вашиот уникатен стил и одржувајќи ве во стил. Лесен За Носење : големината на козметичката кеса го олеснува складирањето во багажот или на работната маса, а неговиот дизајн што може да се преклопи нема да зазема многу простор кога не го користите. Мултифункционална Торба За Шминка : оваа торба за шминка не само што може да ја чува вашата козметика, туку и накит, електронски додатоци, камера, есенцијални масла, тоалети, опрема за бричење, скапоцености итн. Големина : 22, 5х15х13, 8 см / 8, 9х5, 9х5, 4 инчи, обезбедувајќи ви доволно простор за складирање на вашите најважни работи. Материјал : Козметичката кеса е изработена од висококвалитетен полиестер. Водоотпорен и издржлив и лесен за чистење. Смешен Дизајн На Шаблони : козметичката торба доаѓа во различни забавни модели од кои можете да изберете, дизајнирани само за вас, додавајќи го вашиот уникатен стил и одржувајќи ве во стил. Лесен За Носење : големината на козметичката кеса го олеснува складирањето во багажот или на работната маса, а неговиот дизајн што може да се преклопи нема да зазема многу простор кога не го користите. Мултифункционална Торба За Шминка : оваа торба за шминка не само што може да ја чува вашата козметика, туку и накит, електронски додатоци, камера, есенцијални масла, тоалети, опрема за бричење, скапоцености итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат