.

.

Мали девојчиња јога панталони со големина 8 јога високи шорцеви велосипеди модни спортски хеланки еластични женски панталони

Мали девојчиња јога панталони со големина 8 јога високи шорцеви велосипеди модни спортски хеланки еластични женски панталони

DEN 56.80
Залиха
Достапно за нарачка

100% полиестер Сезона : Летни и пролетни шорцеви.Материјал : полиестер. Стил : Sporthow To Wash : Рачно миење ладно, виси или линија за сушење : Стандард1.Материјал : Полиестер. и брзо сушење, летни и пролетни шорцеви. Ве молиме, Забелешка : миење на рацете. Нашата облека сите се дизајнирани за азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните европски големини. Погледнете ја нашата сопствена табела за големина наместо табелата со големина, и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Спорт костум што обезбедува мобилност за активности за обука и слободно време и совршена за јога, трчање, тренингот, фитнес.for јога ,, трчање, вежбање, секојдневно носење или други спортови, тие ќе се занимаваат : Дневно, обични, спортови на должина : шорцеви вклопуваат : се вклопуваат за да го намалат вашиот избор.Симен и стилски дизајн, огромното истегнување и удобност е посоодветно од што добивате : 1 парчиња жени панталони Боја : Топла розова големина : Малите промоции можат да варираат во зависност од бојата/големината.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат