.

.

Kinlybo Air Fryer Rack For Ninja Foodi DZ201 DZ401 Двоен корпа за пржење на воздухот Accessorie, 304 Skewer решетката од не'рѓосувачки челик со тонг, четка за нафта, четка за скара и сет за магнетни ?

Kinlybo Air Fryer Rack For Ninja Foodi DZ201 DZ401 Двоен корпа за пржење на воздухот Accessorie, 304 Skewer решетката од не'рѓосувачки челик

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

【Трајлив нерѓосувачки челик】 Направено од храна од 304 не'рѓосувачки челик, издржлив и отпорен на топлина, отпорен на 'рѓа и корозија за да можете да ги користите секој ден долго време 【Дополнителен слој за повеќенаменски готвење】 решетката со двојни слоеви со 5 skewers за повеќе разноврсни рецепти за фризури за воздух, ви овозможуваат да ставите малку зеленчук и месо за шишиња на горниот слој. Гответе повеќе храна во исто време додека правите лесна и вкусна скара, кабоб или скара од скара. 【Одличен дизајн на циркулацијата на воздухот】 Два слоја на покачени слоеви од не'рѓосувачки челик со совршена големина на распоредена решетка за оптимална циркулација на воздухот, оставете топол воздух да тече и да готви храна рамномерно, и златното крцкање од сите страни на вашата храна. 【Лесно е да се исчисти повеќеслојната решетка : 7,8*5.11inch; Компатибилен со Ninja Foodi, Instant Vortex Dualzone, Chuffman и други пржени на воздухот со двојни корпи за да додадете поголема функционалност и разноврсност на нив. Измешајте ја вашата кошарка за пржење на воздухот за најдобри резултати!. 【Трајлив нерѓосувачки челик】 Направено од храна од 304 не'рѓосувачки челик, издржлив и отпорен на топлина, отпорен на 'рѓа и корозија за да можете да ги користите секој ден долго време. 【Дополнителен слој за повеќенаменски готвење】 решетката со двојни слоеви со 5 skewers за повеќе разноврсни рецепти за фризури за воздух, ви овозможуваат да ставите малку зеленчук и месо за шишиња на горниот слој. Гответе повеќе храна во исто време додека правите лесна и вкусна скара, кабоб или скара од скара. 【Одличен дизајн на циркулацијата на воздухот】 Два слоја на покачени слоеви од не'рѓосувачки челик со совршена големина на распоредена решетка за оптимална циркулација на воздухот, оставете топол воздух да тече и да готви храна рамномерно, и златното крцкање од сите страни на вашата храна. 【Лесно е да се исчисти повеќеслојната решетка : 7,8*5.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат