.

.

Нова рамнотежа на свежа пена од пена Ариши V2 чипка за чевли за трчање

Нова рамнотежа на свежа пена од пена Ариши V2 чипка за чевли за трчање

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Увезени Лесна мида за пена од Imeva обезбедува лесна амортизација. СВЕТСКИОТ СОДРИНА МИДСОЛНА ПОВЕЕ е прецизно инженерство за да се испорача ултра-амортизирано, лесен возење. Синтетичко/мрежно горно. Прилагодливо затворање на чипка за прилагодено вклопување. Издржлива гумена надворешна плоча. Младите нозе можат да бидат подготвени да направат потези во кул патики со стил на следно ниво и перформанси што се изградени и за разноврсност. Новата рамнотежа свежа пена Ариши V2 Детска чевли за деца е совршена комбинација на стил, разноврсност и удобност што сигурно ќе го задоволи дури и најбезбеден млад човек. Овие чевли за трчање за деца испорачуваат тони инженерско амортизирање - вклучително и технологија за свежа пена - покрај кул, модерен стајлинг што ќе го направи вашето дете завист на сите нивни врсници на училиште или на игралиште. Со целосна гумена надворешна плоча која обезбедува многу издржливост, ова лесно возење е поврзано со софистициран стил совршено акцентиран од иконскиот N лого на Balance Balance.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат