.

.

Бесплатни луѓе пат дома Skort Navy Sm

Бесплатни луѓе пат дома Skort Navy Sm

DEN 600.00
Залиха
Достапно за нарачка

100% полиамид Направени во САД или увезени. Материјал : 100% најлон. Должина на здолниште : мини. Должина на шорцеви : 1,5in inseam. Начинот на дома СКРОР ни дава свеж и проток што го сакаме кога станува збор за студиски сесии, датуми за кафе и да се вратиме со нашата омилена книга. Неговата широка лента за половината и високиот вклопување нудат безбедно чувство, додека лесниот материјал е дише за топлината.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат