.

.

Magigo 28 x 18 инчи Екстра голем правоаголник црно орев дрво отоманска лента со рачки, сервирајте чај, кафе или појадок во кревет, класичен дрвен декоративен послужавник

Magigo 28 x 18 инчи Екстра голем правоаголник црно орев дрво отоманска лента со рачки, сервирајте чај, кафе или појадок во кревет, класичен

DEN 1871.84
Залиха
Достапно за нарачка

Needе ви треба дополнителен простор во вашата дневна соба за пијалоци, храна и шанси и складирање на краеви Претворете го вашиот отоман во мала маса, тоа е совршен отоман или додаток за масичка за кафе. Без разлика дали сте стилизираат отоман, служете појадок во кревет, организирате тоалети за бања, држете ТВ далечински управувачи и контролори на видео игри, па дури и растенија за одмор, оваа послужавник е наменета да биде таму за вас, без оглед на тоа. Класичен и гроздобер послужавник за сервирање орев, великодушно големина, едноставен и елегантен дизајн со рачки во обете страни. После производството, фиоката потоа е двојно завршена со два слоја на восочно масло од дрво восочно дрво, има богата, природна темна завршница; Додава допир на луксуз на секоја кујна, трпезарија или простор за живеење. Можете да ја донесете послужавникот од countertop до дневна соба, од кујна до спална соба, канцеларија до внатрешен двор . каде и да сакате!. Преголем фиока за сервирање на правоаголник од тврдо дрво, тие се цврсти и тешки ленти за дрво што нема да се лизгаат на вашиот отоман или маса. Исклучително рачно изработено со 100% природно дрво од темно орев, секоја страна на послужавник се здружува заедно со природно меѓусебно блокирање на зглобовите, што го прави потешки од структурите на Морнис и Тенон. Willе се држи под голем притисок, нема да се раздели и ќе бара скоро никаква грижа да ја задржи во трајна, чиста состојба за наредните години. Класични и убави дрвени ленти како ова прават фантастичен подарок за празниците, свадбите, тушевите за невести, годишнината, забавите за домаќинство, родендените или едноставно да го користат за сервирање храна на, или за прикажување украси на вашата трпезариска маса или маса за кафе. Needе ви треба дополнителен простор во вашата дневна соба за пијалоци, храна и шанси и складирање на краеви. Претворете го вашиот отоман во мала маса, тоа е совршен отоман или додаток за масичка за кафе. Без разлика дали сте стилизираат отоман, служете појадок во кревет, организирате тоалети за бања, држете ТВ далечински управувачи и контролори на видео игри, па дури и растенија за одмор, оваа послужавник е наменета да биде таму за вас, без оглед на тоа. Класичен и гроздобер послужавник за сервирање орев, великодушно големина, едноставен и елегантен дизајн со рачки во обете страни. После производството, фиоката потоа е двојно завршена со два слоја на восочно масло од дрво восочно дрво, има богата, природна темна завршница; Додава допир на луксуз на секоја кујна, трпезарија или простор за живеење. Можете да ја донесете послужавникот од countertop до дневна соба, од кујна до спална соба, канцеларија до внатрешен двор . каде и да сакате!. Преголем фиока за сервирање на правоаголник од тврдо дрво, тие се цврсти и тешки ленти за дрво што нема да се лизгаат на вашиот отоман или маса.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат