.

.

Копче за влечење на копчето 4 пакувања, рачка за пареа, железнички пејзаж, кујнски кабинет, копчиња за стакло, декоративен правоаголник, се повлекува за хардверски ш

Копче за влечење на копчето 4 пакувања, рачка за пареа, железнички пејзаж, кујнски кабинет, копчиња за стакло, декоративен правоаголник,

DEN 175.84
Залиха
Достапно за нарачка

Големина на копчето : (L x W x H) 1,65 x 1,0 x 0,9 инчи / 4,2 x 2,6 x 2,3 см; Должина на основата : 0,39 инчи / 1,0 см; Натпреварува 8 Стандардни завртки (кратка должина на основата X 4 : 1,1 инчи : 0,39 инчи / 1,0 см; се совпаѓа со 8 стандардни завртки (кратки x 4 : 1,1 инчи * 4 парчиња пократки завртки; * долги завртки од 4 парчиња; спецификации : * Материјал : Избегнувајте употреба на употреба на употреба на абразивни средства за чистење и силни детергенти Нашите копчиња се достапни во пакет од 4 единици со навојни додатоци. Секое копче за кабинетот доаѓа со завртка за монтирање од 1,1 инчи за лесна инсталација без проблеми да мора да поминат низ кавгата за фиксирање на завртките. квалитетни копчиња, дајте му добар изглед на вратата на кабинетот. Овие класични копчиња не само што ќе додадат убавина во вашите кујнски ормани, туку и ќе ја подобрат околината како целина. Овие стилски копчиња за кабинети се совршени за секој кујнски кабинет, плакарот, фиоката за биро за биро , Плакарот, помошни фиоки за маса, плакарот за чевли, градите, библиотека и многу повеќе!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат