.

.

Тиаобуг машки 3/4 панталони за компресија во салата за вежбање Атлетски хеланки базелиерски спортски хулахопки

Тиаобуг машки 3/4 панталони за компресија во салата за вежбање Атлетски хеланки базелиерски спортски хулахопки

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

90% хлор, 10% полиестер Лизгање на затворање. Мажите со низок половината еластична слаба телесна должина на нозе, спортови за влага за влага, за водење на тренингот за џогирање. Направено од високо квалитетен материјал, мек, еластичен, дише и удобен за носење. Слабите хеланки обезбедуваат добро дистрибуирана пракса и помагаат во подобрување на циркулацијата на крвта при вежбање. Со ткаенина за влага и дизајн на должина на теле, ќе се чувствувате дише и бесплатно без ограничување. Совршен за трчање, џогирање, искачување, возење велосипед, обука, игра, салата, конкуренција, тренинг, активности на отворено, итн. -| - Препорачана големина - | - Препорачана висина | - Препорачана тежина - S | - S | - 61.0 ''/155-165 CM - | 40-52.5kg М | - m | - 63.9 ''/160-170cm - | 45-57.5kg - l | - l | - 65.9 '' /165-175cm-|-55-72.5kg- - xl - | xl - - | - 66.9 ''/170-180cm - | 70-82.5kg xxl - |- - XXL - | - 68.8 ''/175-185 CM - | 80-92.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат