.

.

За Audi S6 2013 14 15 16 17 2018 Батерија Струја Сензор | Осигурувач Преоптоварување Заштита Патување / Овална Конектор | 2 Терминал | 12V | Замена ЗА 100463500A, 4F0915519

За Audi S6 2013 14 15 16 17 2018 Батерија Струја Сензор | Осигурувач Преоптоварување Заштита Патување / Овална Конектор | 2 Терминал |

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Дел : Патување За Заштита Од Преоптоварување Со Осигурувачи На Батерии Дел Број : 601-702. Оем Број : 100463500А, 4Ф0915519, А00000006967, Н00000004510, Н000000004516. Дизајниран за лесна инсталација. Сосема Ново-Запечатено во Кутија. Дел : Патување За Заштита Од Преоптоварување Со Осигурувачи На Батерии. Дел Број : 601-702. Оем Број : 100463500А, 4Ф0915519, А00000006967, Н00000004510, Н000000004516. Дизајниран за лесна инсталација. Сосема Ново-Запечатено во Кутија. Преглед На Производот : - Овој Сензор За Струја На Батеријата За Замена Одговара На Вклопувањето И Функцијата На Оригиналниот Дел За Да Се Врати Правилното Следење На Батеријата. Изработен Од Квалитетни Материјали За Сигурна Услуга, Се Поврзува Директно Со Фабричките Жици.Информации за производот : - Дел : Патување За Заштита Од Преоптоварување Со Осигурувачи На Батерии - Содржина На Пакетот : 1 Сензор За Батерија - Количина На Пакет : 1 - Пол На Конектор : Машки - Форма На Конектор : Овален - Минимален Напон На Активирање : 12v - Тип На Пакување : Кутија - Продажба На Пакет Уом : Парче Производител Дел Број : - Дел Број : 601-702 - Оем Број : 100463500А, 4ф0915519, А000000006967, Н00000004510, Н000000004516производ Карактеристики : - Идеална Замена - Овој Сензор за струја НА БАТЕРИЈАТА Одговара На Вклопувањето И Функцијата На Оригиналниот Дел На Наведените Години На Возилото, Марки И Модели - Квалитетна Конструкција - Овој Дел Е Изработен Од Квалитетни Материјали И Компоненти, Вклучувајќи Електричен КОНЕКТОР Во Фабрички Стил-ЕКОНОМИЧНО РЕШЕНИЕ - НУДИ ОРИГИНАЛЕН КВАЛИТЕТ НА ОПРЕМАТА ПО КОНКУРЕНТНА ЦЕНА-КВАЛИТЕТ Тестирано - Овој Дел Претрпе Пробно Тестирање За Да Се Обезбеди Квалитетно Вклопувањегаранции И Гаранции : - 30 - Дневна Гаранција За Задоволство-1 - Годишна Ограничена Гаранција.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат