.

.

Најлонски свилени мрежи за риболов нето-нето-полу-завршени производи 5x5cm

Најлонски свилени мрежи за риболов нето-нето-полу-завршени производи 5x5cm

DEN 1526.40
Залиха
Достапно за нарачка

Пакетот вклучува : 1 x најлон монофиламент нето за риболов Полу-завршени производи, без сива талог, пена, јаже. Нето големина : 100m x 2,5m / 2600 Mesh x 25 Mesh (L x W. Големина на нето -дупката : 5см x 5cm дијаметар : 0,23мм. Се користи најлонска жица со висока јачина, а соодветната дебелина на најлонската жица е избрана според вистинската големина на мрежата за да се постигне ефикасен ефект на риболов. (Колку е потенка најлонската жица, толку е подобар ефектот на фаќање риба и ќе биде цврсто вметната во рибите, правејќи ја рибата исцрпена и не може да се ослободи. За риба со иста големина, колку е подебела најлонската жица, Потешко е ефикасно да се заплетка рибата и да се направи рибата да избега веројатност да се зголеми. ● Пакетот вклучува : 1 x риболов нето (полу-завршени производи, без сив талог, пена, јаже) ● Материјал : пластика, монофиламент, ● Нето големина : 100m x 2,5m / 2600 Mesh x 25 Mesh (L x W ● net Net Големина на дупката : 5см x 5cm ● Боја : зелена ● слој : 1 слој , Тежина : приближно 750g.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат