.

.

GlStoy 5 парчиња бања масажа на масажа на скала масивни масивни силиконски тело чиста бебе бања четка за тело чистач ексфолијатор силиконски скалп масажер туш туш чет?

GlStoy 5 парчиња бања масажа на масажа на скала масивни масивни силиконски тело чиста бебе бања четка за тело чистач ексфолијатор силиконски

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Силиконски чистач на коса : Може да се ексфолира без да биде премногу груб, додека ја подобрува циркулацијата на крвта и здравјето на кожата Склабџии на телото на Silcone : Лесно за употреба-Комбинирајте го гелот за туширање или шампон за да ви дадете добро искуство за капење. Chatubber од када : Оваа четка за туширање може да биде да се изедначи, да се отстрани мртвата кожа и да се чисти површината на кожи. Силиконски четки : Силиконска четка за тело е двострана, меката страна може да ја измие меката кожа и да го исчисти вашето тело, ефикасно да ги ексфолира рацете, нозете, градите, грбот. Продавница на телото : Професионален производ - Оваа четка за туширање може да биде да се ексфолира, отстранува мртва кожа, особено погодна за чистење на површината на кожата. Силиконски чистач на коса : Може да се ексфолира без да биде премногу груб, додека ја подобрува циркулацијата на крвта и здравјето на кожата. Склабџии на телото на Silcone : Лесно за употреба-Комбинирајте го гелот за туширање или шампон за да ви дадете добро искуство за капење. Chatubber од када : Оваа четка за туширање може да биде да се изедначи, да се отстрани мртвата кожа и да се чисти површината на кожи. Силиконски четки : Силиконска четка за тело е двострана, меката страна може да ја измие меката кожа и да го исчисти вашето тело, ефикасно да ги ексфолира рацете, нозете, градите, грбот. Продавница на телото : Професионален производ - Оваа четка за туширање може да биде да се ексфолира, отстранува мртва кожа, особено погодна за чистење на површината на кожата. Пакетот вклучува 5 x карактеристики на чистење на телото - ергономски дизајнирана четка. Удобно е за употреба. Доаѓа во исклучителен дизајн, лесно се совпаѓаат добро со четките за бања за бања.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат