.

.

Погони затегнати панталони машки

Погони затегнати панталони машки

DEN 1359.20
Залиха
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Затворање на патент. Уа микроот -ткаенина се суши побрзо, нема да се држи до вас, нема да се кара и да се протега без да апсорбира пот. Перформансите плетена ткаенина обезбедува удобност и истегнување на плете, со изглед и структура на ткаена. Под мисијата на оклопот е едноставна : да ве подобриме. Истражена половината на половината за супериорна подвижност и луда удобност. Дизајн на рамен пред, 4 џеб. Затворање на патент. Уа микроот -ткаенина се суши побрзо, нема да се држи до вас, нема да се кара и да се протега без да апсорбира пот. Перформансите плетена ткаенина обезбедува удобност и истегнување на плете, со изглед и структура на ткаена. Под мисијата на оклопот е едноставна : да ве подобриме. Истражена половината на половината за супериорна подвижност и луда удобност. Дизајн на рамен пред, 4 џеб. УА микротежот ткаенина се суши побрзо, нема да се припива, нема да се кара и да се истегнува без да апсорбира пот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат