.

.

Hjjkllp 2 пакет симпатична авокадо чиста пластична апотекарска тегла поставена за памук, памучен брис, подлога, конец, диспензери на држачи за QTIP за организација за скл

Hjjkllp 2 пакет симпатична авокадо чиста пластична апотекарска тегла поставена за памук, памучен брис, подлога, конец, диспензери на

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : јасни контејнери за бања - дијаметар : 2,75 инчи; Висина : 4,13 инчи Материјали : Апотекарските тегли се изработени од пластика од храна, без БПА, густа чиста пластика изгледа како стакло или акрилик, но е повеќе отпорен на капка од стаклото. Совршен дизајн : Теглата за складирање со капак е добро запечатена може водоотпорна и докажана влага за да ги задржи предметите суви, широк дизајн на устата и лесно да ги извадите. Рачката е дизајнирана со тркалезни мониста, додека е практична, ја прави и теглата поубава. Повеќекратни намени : Мора да ја има апотекарската тегла поставена да чува разни предмети : бонбони, закуски, декоративни предмети, памучни топки, блендери за убавина, сунѓери за шминка, соли за бања, сунѓери за бања, топки за туширање, влошки за лопа. Совршен подарок : Овој држач за бања QTIP постави идеални контејнери за складирање, лесни и издржливи, совршено одговара на која било површина, заштедувајќи повеќе простор за маса, одлично за одмор, роденден, забава, подароци за домаќинство на вашето семејство и пријатели наоколу. Големина : јасни контејнери за бања - дијаметар : 2,75 инчи; Висина : 4,13 инчи. Материјали : Апотекарските тегли се изработени од пластика од храна, без БПА, густа чиста пластика изгледа како стакло или акрилик, но е повеќе отпорен на капка од стаклото. Совршен дизајн : Теглата за складирање со капак е добро запечатена може водоотпорна и докажана влага за да ги задржи предметите суви, широк дизајн на устата и лесно да ги извадите. Рачката е дизајнирана со тркалезни мониста, додека е практична, ја прави и теглата поубава.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат