.

.

Абузитос титаниум магнетна нараквица Супер лесна магнетна терапија магнет нараквици за мажи, 8,7 ”со алатка за големина

Абузитос титаниум магнетна нараквица Супер лесна магнетна терапија магнет нараквици за мажи, 8,7 ”со алатка за големина

DEN 255.84
Залиха
Достапно за нарачка

100% чиста нараквица за титаниум : Супер мала тежина, толку е лесна што не можете да го почувствувате и удобно е да се носи нема да ја иритираат вашата кожа или да предизвикаат алергиски реакции.100% хипоалергичен, ширина на олово : 0,47 инчи. Пакетот доаѓа со бесплатна алатка и упатства за промена на врската, лесно прилагодете ја големината во вашиот дом. Можете да се измиете со вода и да избришете чисто со памучна крпа, дизајнирана да биде удобна и лесна за носење. Одлична магнетна магнетна нараквица : Убава мат површинска врска со сјајни рабови, повеќе привлечни очи, елегантни, различни бои за да одговараат на секоја облека, стил и расположение, трајно и удобно за носење, толку е стилска што никој не би се сомневал дека е терапевтска нараквица. Совршен подарок и гаранција : Оваа нараквица за титаниум магнет доаѓа со луксузна кутија, кадифена торбичка, - направете совршен подарок за тато, мајка, сопруга, син, дечко, пријатели за време на годишнината, роденден итн., Нудејќи 90 -дневни пари назад или размена . Издржливост и удобност : Титаниум е еден многу силен метал, сега широко користен во накит погоден за чувствителна кожа. Супер мала тежина, можеби дури и не забележувате дека го носите! Површината нема да се менува заради околината. Може да ги задржи сјајните и мазните долго време. Нараквиците на Титаниум доаѓаат со цврсти затворачи за да обезбедат нараквицата секогаш да остане на зглобот. 100% хипоалергичен : тоа не значи дека нема иритација на кожата за оние со алергии на метал. Апсолутно никел и олово бесплатно.Титаниум нараквиците исто така се верува дека имаат многу придобивки за телото. Одличен дизајн и привлечен дизајн со две бои, направете ја оваа магнетна нараквица за магнетна терапија како убав подарок за вас или вашите пријатели или семејство. Магнетна нараквица со висок квалитет за мажи : 100% чист титаниумски материјал, матна површина во средина, високо полирана од дизајнот на обете страни, многу апсење на бојата на розово злато, лесен за совпаѓање со часовник и други додатоци, трајни и удобни за носење. Елегантна магнетна нараквица за мажи : IP вакуумска позлата, дизајнирана да изгледа одлично за мажите!. Одлични подароци : нараквица за титаниум за мажи златна терапија, исклучителна спакувана со кутија за подароци. Магнетна нараквица со висок квалитет за мажи : 100% чист титаниумски материјал, матна површина во средина, високо полирана од дизајнот на обете страни, многу апсење на бојата на розово злато, лесен за совпаѓање со часовник и други додатоци, трајни и удобни за носење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат