.

.

Прана хале права панталони II чеша зелена 8 т

Прана хале права панталони II чеша зелена 8 т

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Увезени Затворање на копчињата. Добијте шик додаток на вашата гардероба, додавајќи прана хале директни панталони II за прошетки на отворено. Опуштено вклопување. Половина од половината со петелки. Затворање на поштенско-летање и предно копче. Затворање на копчињата. Добијте шик додаток на вашата гардероба, додавајќи прана хале директни панталони II за прошетки на отворено. Опуштено вклопување. Половина од половината со петелки. Затворање на поштенско-летање и предно копче. Добијте шик додаток на вашата гардероба, додавајќи Prana Hale Straight Pants II за прошетки на отворено. Опуштено вклопување. Половина од половината со петелки. Затворање на поштенско-летање и предно копче. Ockебови : Две џебови за грб. Два предни џебови за црта. Нозе поставени преку коленото и бутовите. 95% најлон, 5% еластан. Машинско миење, суво суво.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат