.

.

Италери 510000439 Акрилик сет на Втората светска морнарица

Италери 510000439 Акрилик сет на Втората светска морнарица

DEN 334.08
Залиха
Достапно за нарачка

6 шишиња 20 ml -Кретирани за подобрување на вашите омилени хоби и креативност. -Ид за четка или воздушна четка поради богатството и конзистентноста на бојата и одличниот коефициент на разредување. -Ова убави цврсти материи и тонови ги исполнуваат и ги надминуваат потребите на најсложените хобисти на пластика -безвредна и нетоксична -лесно чистење со сапун и вода -Диферентните медиуми можат лесно да се мешаат за да создадат различни транспаренти и текстури -нема потреба од букварски палта -Семно сушење и може да се користи за многу фини површински палта за да се потенцираат минијатурни детали.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат