.

.

ВЕСНО ГЛАЈТ-Кун Жолто / ЗА МЕДИАС Х Н-07Д / докомо ДНЦН7Д-ПЦЦЛ-201-Н094

ВЕСНО ГЛАЈТ-Кун Жолто / ЗА МЕДИАС Х Н-07Д / докомо ДНЦН7Д-ПЦЦЛ-201-Н094

DEN 599.68
Залиха
Достапно за нарачка

DNCN7 D-PCCL-201-N094 МЕДИАС Х Н-07Д / докомо. DNCN7 D-PCCL-201-N094. МЕДИАС Х Н-07Д / докомо. Заштитете ги ВАШИТЕ МЕДИУМИ X N-07 D/docomo од гребнатини! Многу е лесно да се отстрани. Земете го со вас со поп дизајн што ќе направи да се чувствувате како промена на облеката.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат