.

.

Мек Книга Про 15 Инчен Случај 2018 2017 Ослободување А1990 А1707, Џихб Хард Школка Случај За Мек Книга Про 15 Со Допир Бар И Допир ПРОЕКТ-Врба

Мек Книга Про 15 Инчен Случај 2018 2017 Ослободување А1990 А1707, Џихб Хард Школка Случај За Мек Книга Про 15 Со Допир

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Пластичната футрола со тврда обвивка Е Компатибилна само 2018/2017/2016 ослободување Мек Книга Про 15 Инчи Со ДОПИР Бар Допир ПРОЕКТ А1990/А1707 Не е компатибилен со било Мек Книга Про претходните модели. Ве молиме љубезно проверете го бројот на моделот "A1xxx" на задната страна од книгата mac пред купувањето. Осигурајте се дека го избирате истиот број на модел како што е наведено во насловот на списокот. Долна обвивка проветрена за максимална дисипација на топлина лесен, дводелен, прицврстувачки случај вклучува четири потпорни стапала. Целосно пристап до сите порти и карактеристики, приклучете го полначот, кабелот или слушалките без отстранување на куќиштето. Изработен е од пластика,ја штити Вашата Книга Mac од судир, гребнатини,гребнатини, гребнатини. Погоден За мек Книга Про серија и воздушна серија шасија (ве молиме изберете според вашиот модел на тетратка) 2. Материјал : еколошки пластика (пвц) 3. Куќиштата вклучуваат горе и долу за да го заштитите вашиот лаптоп од прашина, гребнатини, кафе и вода.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат