.

.

FRCOLOR Полици Загради Фен Организатор Решетката Фен Држач Ѕид Фен Држач За Фен За Коса Стојат Фен За Коса Решетката Фен Држач За Чување Решетката Згусне Бела Полица Ф?

FRCOLOR Полици Загради Фен Организатор Решетката Фен Држач Ѕид Фен Држач За Фен За Коса Стојат Фен За Коса Решетката Фен Држач За Чување

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Нерѓосувачки Челик Организатор На фен : - цврстата полица е изработена од материјали и мала тежина, против ' рѓа и не е лесно да падне. Решетка за Складирање на фен за коса : монтиран На Ѕид, заштедувајќи простор за вашата бања, направете ја вашата бања многу чиста. Складирање На Фен : тоа ќе ја направи вашата бања чиста и уредна, а не неуредна повеќе. Ѕидна Решетка За Фен За Коса : - ќе ја одржува вашата бања чиста и уредна, без неуредна. Организатор На Алатки за коса : Изработена од материјал, цврстата решетка е издржлива, лесна, против ' рѓа и не е лесна за паѓање. Нерѓосувачки Челик. Организатор На фен : - цврстата полица е изработена од материјали и мала тежина, против ' рѓа и не е лесно да падне. Решетка за Складирање на фен за коса : монтиран На Ѕид, заштедувајќи простор за вашата бања, направете ја вашата бања многу чиста. Складирање На Фен : тоа ќе ја направи вашата бања чиста и уредна, а не неуредна повеќе. Ѕидна Решетка За Фен За Коса : - ќе ја одржува вашата бања чиста и уредна, без неуредна. Организатор На Алатки за коса : Изработена од материјал, цврстата решетка е издржлива, лесна, против ' рѓа и не е лесна за паѓање. Пакет Листа 1 х Карактеристики на решетката За складирање-Боја : како што е прикажано решетката за организатор на фен за коса. - Материјал : нерѓосувачки Челик фен стојат. - Големина : Прибл.7х10х10см/6, 6х3, 9х3, 9 инчен држач за фен за ѕид. - Совршен за ставање фен за коса, може да биде во просторија за шминка, спална соба, атракција, тоалет, берберница итн решетка за фен за коса.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат