.

.

СОИМИС 1 Комплет 50 Парчиња 25мм Приврзок За Ноќта На Вештерките Декорација На Ѓердан Од Легура Приврзок За Череп

СОИМИС 1 Комплет 50 Парчиња 25мм Приврзок За Ноќта На Вештерките Декорација На Ѓердан Од Легура Приврзок За Череп

DEN 516.80
Залиха
Достапно за нарачка

50 парчиња по пакување се доволни за употреба без грижи Моделите на ноќта на вештерките се погодни за Ноќта на Вештерките и на празничната атмосфера. Малите подароци што сте ги направиле може да се испратат до пријателите, семејството и децата за да создадат свои украси За Ноќта на Вештерките и да промовираат пријатели и интеракција родител - дете!. Легиран материјал, процес на галванизација, - пријателски и нетоксичен. Погоден за различни ѓердани, нараквици, обетки, чанти и приврзоци за клучеви итн. Опис Ова е комплет приврзоци За Ноќта на Вештерките. Легиран материјал, процес на галванизација, - пријателски и нетоксичен. 50 парчиња по пакување се доволни за употреба без грижи. Погоден за различни ѓердани, нараквици, обетки, чанти и приврзоци за клучеви итн. Моделите на ноќта на вештерките се погодни за Ноќта на Вештерките и на празничната атмосфера. Карактеристики-Материјал : Легура. - Легиран материјал, процес на галванизација, - пријателски и нетоксичен.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат