.

.

Туоре Отклучен Мобилен Телефон, Преден 2mp Заден 5mp Поддршка За Мемориска Картичка До 128gb 5.0 ВО Hd Екран Препознавање На Лице Со Двојно Јадро Процесор Паметен Телефон 10

Туоре Отклучен Мобилен Телефон, Преден 2mp Заден 5mp Поддршка За Мемориска Картичка До 128gb 5.0 ВО Hd Екран Препознавање На Лице

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Повеќе Методи За Отклучување : HD паметниот телефон се отклучува на различни начини и може да се отклучи со препознавање лице и лозинка за заштита на безбедноста на информациите ПРОЦЕСОРОТ : Отклучен паметен телефон е опремен со mtk6572 двојадрен процесор, 2 GB RAM МЕМОРИЈА И 16 GB ROM, кој може да извршува повеќе задачи во исто време. HD Екран : Отклучен телефон има 5.0 инчен HD екран со 1920x1080 резолуција и живописни и јасни бои, обезбедувајќи повеќе и јасни ефекти на сцената. Двојна СИМ Двојна Подготвеност : Мобилниот телефон има вградена функција за двојна СИМ двојна подготвеност која поддржува два телефонски броеви, што ви овозможува попогодно да се справите со работата и животот. Ултра Тенок : Мобилниот телефон е ултра тенок дизајн, модерен и едноставен, лесен и пренослив. Тоа е задолжителен предмет за вашето излегување. Повеќе Методи За Отклучување : HD паметниот телефон се отклучува на различни начини и може да се отклучи со препознавање лице и лозинка за заштита на безбедноста на информациите. ПРОЦЕСОРОТ : Отклучен паметен телефон е опремен со mtk6572 двојадрен процесор, 2 GB RAM МЕМОРИЈА И 16 GB ROM, кој може да извршува повеќе задачи во исто време. HD Екран : Отклучен телефон има 5.0 инчен HD екран со 1920x1080 резолуција и живописни и јасни бои, обезбедувајќи повеќе и јасни ефекти на сцената. Двојна СИМ Двојна Подготвеност : Мобилниот телефон има вградена функција за двојна СИМ двојна подготвеност која поддржува два телефонски броеви, што ви овозможува попогодно да се справите со работата и животот. Ултра Тенок : Мобилниот телефон е ултра тенок дизајн, модерен и едноставен, лесен и пренослив. Тоа е задолжителен предмет за вашето излегување. Ултра Тенок : Мобилниот телефон е ултра тенок дизајн, модерен и едноставен, лесен и пренослив. Тоа е задолжителен предмет за вашето излегување. ПРОЦЕСОРОТ : Отклучен паметен телефон е опремен со mtk6572 двојадрен процесор, 2 GB RAM МЕМОРИЈА И 16 GB ROM, кој може да извршува повеќе задачи во исто време. HD Екран : Отклучен телефон има 5.0 инчен HD екран со 1920x1080 резолуција и живописни и јасни бои, обезбедувајќи повеќе и јасни ефекти на сцената. Двојна СИМ Двојна Подготвеност : Мобилниот телефон има вградена функција за двојна СИМ двојна подготвеност која поддржува два телефонски броеви, што ви овозможува попогодно да се справите со работата и животот.

Карактеристики на предлогот

Item Type:
Smart Phone
Material:
ABS
Model:
S23+
Screen:
5.0 Inch HD Screen
Resolution:
1080x1920
System:
for Android 6
CPU:
MTK6572
RAM:
2GB
ROM:
16GB
Card Slot Type:
2 x NanoSIM Card Slot and 1 x Memory Card Slot (Maximum Support Expansion 128GB, Not Included In The List)
Network System:
3G/2G, WCDMA 2100, GSM 850/900/1800/1900 (Dual SIM Dual Standby)
Front Camera:
2MP, f/2.0 Aperture, Fixed Length
Rear Camera:
5MP (Color, f/1.8 Aperture) Autofocus
Features:
WIFI, BT, FM, GPS, Gravity Sensor, Face Recognition, Play Store, Calculator, Calendar, Alarm Clock, Photo, Video Recorder, Sound Player, Voice Recorder, FM Radio, Email, Etc.
Battery Type:
Built In 3800mAh Li Ion Battery
Interface Type:
1 x MicroUSB (Charging) and 1 x 3.5mm (Sound)
How to Use:
1. Press and hold the right power button to turn on the phone :
2. Each application according to the corresponding prompt operation :
3. Long press the upper right power button to shut down the computer:
Package List:
1 x Cell Phone:
1 x Protective Film:
1 x Protective Case:
1 x Headset:
1 x Data Cable:
1 x Instruction Manual:
1 x Power Adapter:

Купувачи како што избираат