.

.

QHWLKJ Вештачки Крзно Од Овча Кожа, Бел Мек Мек Бушав Тепих Од Бушава Област Ултра Мек Килим Од Овча Кожа 2 x 5,3 Стапки За Спална Соба Софа Дневна Соба Детска Соба

QHWLKJ Вештачки Крзно Од Овча Кожа, Бел Мек Мек Бушав Тепих Од Бушава Област Ултра Мек Килим Од Овча Кожа 2 x 5,3 Стапки За

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Qultra Мека И Луксузни Q Изработени од премија издржливи вештачки овча кожа крзно,, супер мек допир куп на овој овча кожа област килим додадете луксузен допир за да го покриете вашиот дом, ќе ви даде чувство на мекост и плишаност ●Нејасни килими отпорни на абење имаат нелизгачка подлога и дно отпорно на абење со мека облога од кожа од велур, совршена за дрвени или други материјални подни површини. Пријателски е за деца и постари лица. € Широко Примена Qultra-Луксузни меки меки површина килим, префект дома Декор загрејте ја вашата соба. Погоден за Спална Соба, Расадник, Детска Соба, Соба За Девојчиња / Момчиња и Дневна Соба,камин итн. `+Лесно За Перење Нашиот тепих со меко крзно може да се исчисти со рачна правосмукалка или машина за перење алишта и рачно перење за подлабоко чистење, рамно за сушење. ●Совршена Идеја За Подарок}Совршен подарок-Направен како добар квалитет, што е многу совршено како подарок на роденден,party.It е совршена идеја за подарок за денот на мајката или подарок за дедо или баба. Без разлика дали го давате на член на вашето семејство или пријател, тоа е одличен подарок за секоја пригода, особено подарок за венчавка или подарок за загревање на куќата. Qultra Мека И Луксузни Q Изработени од премија издржливи вештачки овча кожа крзно,, супер мек допир куп на овој овча кожа област килим додадете луксузен допир за да го покриете вашиот дом, ќе ви даде чувство на мекост и плишаност. ●Нејасни килими отпорни на абење имаат нелизгачка подлога и дно отпорно на абење со мека облога од кожа од велур, совршена за дрвени или други материјални подни површини.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат